دانلود تمام بازیهای فیفا از سال 1995 تا 2014 به درخواست بازدیدکنندگان محترم سایت همراه با لینک مستقیم اختصاصی میهن دانلود

جمعه 14 شهریور 1393
23:12

 

فیفا که به FIFA Football یا FIFA Soccer مشهور است , یکی از سری بازی های سریالی شبیه ساز فوتبال است که توسط کمپانی EA Sports طراحی و ساخته شده و از سال ۱۹۹۳ , هر سال نسخه ای از این بازی زیبا و پرطرفدار توسط Electronic Arts به بازار عرضه گردید. سرآغاز تحول در سری بازی های شبیه ساز ورزشی , اواخر سال ۱۹۹۳ است که اولین بار EA Sports توانست یکی از بزرگترین و محبوبترین بازی های ورزشی را طراحی کند و تحولی بزرگ را در بازی های رایانه ای به وجود آورد . اولین نسخه شامل لیگ های منحصر به فرد از جمله بوندسلیگا آلمان , لالیگا اسپانیا , لیگ انگلیس , سری آ ایتالیا , لیگ پرتغال , لیگ دسته یک فرانسه , لیگ هلند , لیگ مکزیک و لیگ امریکا بود که در آن نام بازیکنان و باشگاه ها به طور دقیقی شبیه سازی شده بود . همچنین برخی از تیم های ملی از جمله یونان , ترکیه , آرژانتین نیز در آن وجود داشتند . وقتی نسخه اول وارد بازار شد , با چنان استقبالی روبرو گردید که مدیران EA Sports تصمیم گرفتند تا مسابقات دیگری از جمله جام جهانی , مسابقات قهرمانی اروپا و لیگ قهرمانان اروپا را نیز در دستور کار خود قرار دهند . به تدریج با پیشرفت در تکنولوژی , گرافیک بازی بهبود پیدا کرد و با ظهور اسطوره هایی مانند لیونل مسی که چند سالی است تصویر او بر روی کاور بازی های فیفا نقش می بندد , FIFA توانست هوادارن خود را راضی و خشنود نگهدارد و رقیب دیرینه خود یعنی PES را پشت سر بگذارد . تا امروز کمپانی بزرگ EA Sports بیست و یک عنوان بازی با نام FIFA وارد بازار کرده است که به اختصار به تاریخچه هر کدام از آنها می پردازیم .

 

FIFA International Soccer : این نسخه از بازی در هفته های پایانی سال  و در نزدیکی کریسمس سال ۱۹۹۳ به بازار عرضه شد و  با نام EA Soccer و یا FIFA 95 به شهرت رسید . بازی از آنچنان گرافیکی برخوردار نبود و نام های بازیکنان و باشگاه ها هم به طور کامل شبیه سازی نشده بود . بازی با گرافیک های ۱۶ بیتی طراحی شده بود که زمین بازی را از بالا نشان میداد و وقتی موفق به گلزنی میشدید بازیکن به سمت تماشاچیان رفته و خوشحالی می کرد .

 

FIFA.1.[Download.ir]

FIFA.2.[Download.ir]

  FIFA 95 : با همان موتور قبلی و با کمی تغییر در جزئیات , نسخه دوم را راهی بازار کردند . تیم های باشگاه های معروفی از جمله لیگ برزیل ، بوندسلیگا آلمان ، سری آ ایتالیا ، لا لیگا اسپانیا ، لیگ برتر انگلستان ، لیگ دسته یک ، لیگ هلند و ایالات متحده آمریکا در آن وجود داشت . بسیاری از ترکیب های تیم ها بر اساس ترکیب های فصل ۹۳-۹۴ طراحی شده بود .

FIFA.3.[Download.ir]

FIFA.4.[Download.ir]

  FIFA 96 : این نسخه , اولین نسخه ای است که در آن از تکنولوژی ۳ بعدی و Virtual Stadium استادیوم مجازی استفاده شد تا بازی به واقعیت نزدیکتر شود . این اولین سری بود که بازیکنان با نام های واقعی خود و در پست های درست خود بازی می کردند .

FIFA.5.[Download.ir]

FIFA.6.[Download.ir]

  FIFA 97 : در این نسخه با گسترش دانش , تکنولوژی بازی هم دچار تحولات بسیاری شد به طوری که در این نسخه می توانستند به صورت ۶ نفره هم به بازی بپردازند .

FIFA.7.[Download.ir]

FIFA.9.[Download.ir]

  FIFA Road to World Cup 98 : این بازی نشانه ای از آغاز یک روند رو به جلو را میداد . بازی با استفاده از موتور بهبود یافته و گرافیک مناسب , سفارشی سازی تیم ها و بازیکنان , ۱۶ واحد سنجش سطح زمین , هوش مصنوعی و موسیقی متن مناسب دچار تحولات بسیاری شده بود همچنین سختگیری داور نیز در خطاها و برخوردها دچار تغییراتی شده بود . جالب اینجا است که این نسخه اولین نسخه ای است که در آن آفساید به درستی اجرا می شود بر عکس نسخه های قبلی که از این امکان محروم بودند .

FIFA.8.[Download.ir]

FIFA.10.[Download.ir]

  FIFA 99 : این بازی زمانی منتشر شد که جریان ساخت بازی توسط کمپانی های دیگر و تعداد وب سایت های اختصاص داده شده به بازی ها رو به افزاریش بود . در این نسخه انیمیشن هایی هم در بازی گنجانده شده بود که هنگام ورود بازیکنان به زمین به نمایش در می آمد . این نسخه شامل ۲۰ تیم مشهور اروپایی بود که در قالب یک لیگ قرار داده شده بودند و همین امر باعث شد تا پرفروش ترین بازی را در انگلستان نصیب خود کند .

FIFA.11.[Download.ir]

FIFA.12.[Download.ir]

  FIFA 2000 : بزای دارای ۴۰ تیم کلاسیک بود که خاطرات بازیکنان قدیمی را برای پلیرها تداعی می کرد و این امکان را به پلیر می داد تا با نتخاب تیم مورد علاقه خود , بهترین بازی را با اسطوره بازنشسته فوتبال انجام دهد . ویژگی های جدید به این نسخه اضافه شده بود از جمله افزایش تماس های فیزیکی بازیکنان , انیمیشن های جدید و توانایی های بازیکنان که باعث جذابیت بازی شده بود .

FIFA.13.[Download.ir]

FIFA.14.[Download.ir]

  FIFA 2001 : در این نسخه از موتور جدیدی استفاده شد که این اجازه را به طراحان میداد تا هر تیم را با توجه به ویژگی های دقیقشان و چهره بازیکنان را به طور  منحصر به فردی طراحی کنند و از نمادهای رسمی باشگاه ها نیز بهره ببرند . همچنین این اولین نسخه ای بود که این امکان را فراهم میکرد تا پلیر به صورت آنلاین به بازی بپردازد .

FIFA.15.[Download.ir]

FIFA.16.[Download.ir]

  FIFA Football 2002 : در این نسخه سعی شد تا علاوه بر اینکه به گرافیک بازی توجه می شود به حرکات و دریبل های بازیکنان نیز توجه خاصی شود و بسیاری از این حرکات شبیه سازی شود .

FIFA.17.[Download.ir]

FIFA.18.[Download.ir]

  FIFA Football 2003 : گیم پلی بازی به طور کامل تغییر کرده بود و اولین بار بود که EA از Directx7 برای بهتر اجرا شدن بازی بر روی کارت های گرافیکی و نمایش استادیوم ها و بازیکنان مورد استفاده قرار داد . بیش از ۱۷ تیم می توانستند در استادیوم های خود و در جمع هواداران با سرودها و موسیقی های منحصر به فرد به بازی بپردازند .

FIFA.19.[Download.ir]

FIFA.20.[Download.ir]

  FIFA Football 2004 : در این نسخه چیزهای زیادی به موتور بازی اضافه نشده بود و بیشترین تمرکز خود را بر روی بازی های آنلاین متمرکز کرده بودند .

FIFA.21.[Download.ir]

FIFA.22.[Download.ir]

  FIFA Football 2005 : این نسخه نسبت به زمان اعلام شده زودتر منتشر شد و به صورت حرفه ای نیز بهبود یافته بود . مهمترین تفاوت این نسخه با سایر نسخه ها تکیه پلیر بر روی توانایی بازکن بود که چالش بزرگی را برای پلیر به وجود می آورد . نکته جالب این است که این عنوان , آخرین نسخه ای بود که برای پلی استیشن منتشر شد .

FIFA.23.[Download.ir]

FIFA.24.[Download.ir]

  FIFA 06 : توسعه دهندگان فیفا تصمیم گرفتند تغییرات عمده ای را در موتور بازی اعمال کنند و کاری کنند تا پلیر کنترل بیشتری بر روی بازیکنان داشته باشد و بتواند تفکرات خود را در زمین اجرا کند . علاوه بر به روز شدن موتور بازی , توسعه دهندگان تغییرات قابل توجهی را در درگیری های فیزیکی بازیکنان و هماهنگی بازیکنان نیز به وجود آوردند . بازی دارای یک بخشی بود که در آن ویدئوهایی از لحظات به یاد ماندنی و خاطراتی از بازیکنان کلاسیک گنجانده شده بود .

FIFA.25.[Download.ir]

FIFA.26.[Download.ir]

  FIFA 07 : تفاوت های اساسی و اصلی با نسخه های قبلی داشت و استادیوم های جدید از جمله ومبلی لندن و ورزشگاه امارات اضافه شده بود و این اجازه را به شما می دهد تا تا تیم مورد علاقه و افسانه ای خود را بسازیدد . گرافیک باز نیز تا حدی بهبود پیدا کرده بود ولی تغییر چندانی در آن مشاهده نمیشد .

FIFA.29.[Download.ir]

FIFA.30.[Download.ir]

  حداقل سیستم مود نیاز :

OS:Windows XP SP2 or Windows 2000 SP4
CPU:1.3 GHz or faster
RAM:256MB RAM (512 MB recommended
VGA:DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 64 MB video card or equivalent
DX:DirectX 9.0c Note that Windows 95, Windows 98, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported
HDD:1.17 GB free hard disk space
Sound:DirectX 9.0c Compatible Sound Card

 

FIFA 08 : در این نسخه عنوان جدیدی به نام Be a Pro حرفه ای باشید معرفی شد که در آن می توانستید بازیکنان را در اختیار خود بگیرید و به راحتی هدایت کنید . این نسخه برخلاف نسخه های قبلی شامل لحظات به یاد ماندنی و نکات برجسته فصل نبود در عوض برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و استقبال خوبی از آن صورت گرفت .

FIFA.31.[Download.ir]

FIFA.32.[Download.ir]

  حداقل سیستم مود نیاز :

OS:Windows 2000/XP, executable on Microsoft Windows Vista
CPU:1.3 GHz Intel Pentium III or equivalent processor
RAM:512 MB RAM VGA:64 MB AGP/PCI-E
DX:Direct-x 9 or higher installed.
HDD:4,500 MB available hard disk space
Sound:DirectX 9.0c compatible sound card

 

FIFA 09 : این نسخه از گرافیک بالا و  تمامی تیم های مطرح ملی و باشگاهی جهان برخوردار بود و آخرین نقل و انتقالات بازیکنان در آن انجام گرفته بود . بازی به صورت آنلاین نیز رونق گرفته بود تمامی آمارهای بازیکنان در لیگ های خود بر اساس یک فرم ثبت میشد .

FIFA.33.[Download.ir]

FIFA.34.[Download.ir]

  حداقل سیستم مود نیاز :

OS:Windows XP
CPU:Pentium 4 2.4 Ghz or Equivalent
RAM:1 GB VGA:6600 Nvidia graphics card or ATI equivalent
DX:DirectX 9.0c
HDD:4 GB
Sound:DirectX Compatible

 

FIFA 10 : تجربه پلیر در این نسخه تغییر کرد به نحوی که می توانست رنج وسیعی از تغییرات را بر تاکتیک های تیم خود اعمال کنید . بازی دارای ۵۰ استادیوم و ۳۱ لیگ معتبر از سرتاسر جهان بود .

FIFA.35.[Download.ir]

FIFA.36.[Download.ir]

 حداقل سیستم مود نیاز :

CPU: 2.4 GHz single-core
RAM: 512 MiByte XP or 1 GiByte Vista Graphics card: Geforce 6600 or better, Ati Radeon 9800 Pro or better
VRAM: 128 MiByte
Sound: DirectX 9.0c compatible sound device
Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad
HDD: 4.4 GB or more, free disc spac

 

FIFA 11 : ویژگی جدیدی که بازی اضافه شده بود این امکان را به شما میداد تا در بازی شرکت داشته باشید نه به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک مدیر که قادر بود تمامی بخش های یک تیم را مدیریت کند .

FIFA.37.[Download.ir]

FIFA.38.[Download.ir]

  حداقل سیستم مود نیاز :

OS:Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
CPU:CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better Intel Core2Duo @ 1.8Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7
RAM:1 Gigabyte of RAM (2 GB required for Windows Vista / Windows 7
VGA:DirectX9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent
DX:DirectX9.0c
Sound:DirectX® ۹.۰c Compatible Sound Card

 

FIFA 12 : جز بهترین بازی های ورزشی بوده که تا به حال عرضه شده است . ورزشگاه ها به صورت کاملا طبیعی در این نسخه طراحی شده اند ، این طراحی آنقدر دقیق بوده که تمامی اجزای ورزشگاه ها دقیقا شبیه به آن چیزی است که در واقعیت وجود دارد ، حتی نوع لباس پوشیدن تماشاگران در ورزشگاه ها متفاوت است .

 FIFA.43.[Download.ir]

FIFA.44.[Download.ir]

  حداقل سیستم مود نیاز :

OS:Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
CPU:CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better), Intel Core2Duo 1.8Ghz
RAM:1 Gigabyte of RAM 2 GB required for WindowsVista / Windows 7
DX:DirectX 9.0c
HDD:Approximately 8 GB hard drive space Depending on the language chosen
Sound:DirectX 9.0c Compatible Sound Card

 

FIFA 13 : برای اولین بار بود که این بازی برای کنسول PS3 منتشر شد و همچنین اولین بار بود که لیگ عربی عربستان در آن حضور داشت .

FIFA.39.[Download.ir]

FIFA.40.[Download.ir]

  حداقل سیستم مود نیاز :

OS:Windows XP / Windows Vista SP1 / Windows 7
CPU:1.8 GHz Core 2 Duo
RAM:2GB RAM for Windows Vista & Windows 7
VGA:3D accelerated 256 MB video card with support for Pixel Shader 3.0 VGA:Nvidia 8800 GT / ATI Radeon HD 4650
DX:DirectX 9.0c HDD:8.0 GB, with additional space required for saved games and
DirectX 9.0c installation
Sound:DirectX 9.0c Compatible

 

FIFA 14 : جدیدترین نسخه ای که به تازگی منتشر شد , فیفا ۱۴ است که توانست با تکیه بر پیشرفت ها و پشتوانه هوادارن بیشمار خود , گوی سبقت را از حریف نام آشنای خود یعنی PES برباید و بار دیگر قدرت خود را در ساخت بازی های شبیه ساز به رخ سازندگان بازی بکشد . شما هم اکنون می توانید این مجموعه ارزشمند را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نموده و از بازی آنها و تداعی شدن خاطرات گذشته لذت ببرید .

FIFA.41.[Download.ir]

FIFA.42.[Download.ir]

 حداقل سیستم مورد نیاز :

OS:Windows Vista SP1 / Windows 7
CPU:1.8 GHz Core 2 Duo
RAM:2GB RAM for Windows Vista & Windows 7
VGA:3D accelerated 256 MB video card with support for Pixel Shader 3.0
DX:9.0c HDD:8.0 GB, with additional space required for saved games and
DirectX 9.0c installation Sound:DirectX 9.0c Compatible

 

البته در سال ۲۰۰۵ شرکت بازی ‌سازی EA تصمیم به ساخت عنوانی با موضوع فوتبال خیابانی و حواشی آن گرفت و در نهایت عنوانی با نام فوتبال خیابانی را خلق و روانه بازار کرد و موفقیت بازی سبب شد تا سازندگان به فکر ساخت ادامه ‌ای برای این عنوان بیفتند ولی عناوین بعدی ساخته شده به هیچ‌ وجه نتوانستند موفقیت نسخه‌ی نخست را به دست آورند . در این بازی شما باتمام بازیکنان فوتبال در سراسر دنیا مسابقه می دهید . این نسخه از بازی ها شامل تمامی ستاره های جهان است که با توانایی ه حرکات تاکتیکی خود پلیر را به وجد می آورند .  موتور قدرتمند و کنترل جدید توپ در فوتبال خیابانی به همراه سبک های مختلف دریبل و حرکات ماهرانه که در مقابله های نفر به نفر کاربرد دارند از قابلیت هایی است که به مرور به نسخه های آن اضافه شده است .

FIFA.45.[Download.ir]

FIFA.46.[Download.ir]

FIFA.47.[Download.ir]

لازم به ذکر است که تا به حال ۴ نسخه از بازی فوتبال خیابانی منتشر شده و انتشار آخرین نسخه آن سال ۲۰۱۲ اتفاق افتاد .  متاسفانه این بازی زیبا و پرهیجان فقط برای کنسول های XBox360 و PS3 به بازار عرضه شده اند . شما هم اکنون می توانید این مجموعه را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نموده و از بازی لذت ببرید .

 

دانلود مجموعه بازی های فیفا برای کامپیوتر FIFA Collection با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

 

مشخصات


شرکت سازنده: EA Sports 

حجم فایل: 40.4 گیگابایت 

تاریخ انتشار: 1392/09/17

 
 

مطالب مرتبط

دیار دانلود،میهن دانلود،وطن دانلود،سرزمین دانلوددانلود رایگان نرم افزار،فیلم،آهنگ و عکس
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دیار دانلود|دانلود رایگان نرم افزار است. || طراح قالب avazak.ir